O projekcie

AGDRTV.info powstało na fali popularyzacji zakupów w sieci. Ilość sklepów oraz produktów jest ogromna, co sprawia, że klient nie do końca wie jaki produkt wybrać, i w którym sklepie go zakupić. Nie jesteśmy kolejną porównywarką cen na rynku. Naszym głównym celem jest pomoc przy wyborze sprzętu.

Jak oceniamy produkty?
Każdy produkt jest oceniany przez nas indywidualnie. W branży AGD-RTV działamy już prawie 20 lat i przez ten czas mieliśmy w rękach setki produktów AGD-RTV. Wiemy na co zwrócić uwagę, a co można pominąć przy zakupie danego produktu. Zawsze staramy się rzetelnie ocenić produkt, punktując jego dobre strony, a jak występują to także te słabsze. Nie jesteśmy wyrocznią absolutną, ale zawsze staramy się oceniać produkt obiektywnie. Jeśli nasza ocena nie jest dla Ciebie obiektywna, to skontaktuj się z nami, chętnie wyjaśnimy dlaczego oceniliśmy dany produkt tak a nie inaczej.

Jaki sklep wybrać?
Ilość sklepów w branży AGD-RTV-IT-GSM jest tak duża, że internauta często ma problem, który z nich wybrać. Czy dany sprzedawca jest rzetelny? Czy nie zostanę oszukany? To częste pytania, które zadają sobie e-klienci. Dlatego też współpracujemy tylko ze sprawdzonymi sprzedawcami i firmami. Dzięki naszej stronie możesz przejść do znanych i sprawdzonych e-sklepów.
Czy cena jest ważna? Oczywiście, ale są też inne ważne aspekty, na które należy zwrócić uwagę. Jeśli w naszej regionie działa e-sklep, który oferuje odbiór osobisty, to warto skorzystać z tego rozwiązania. Nawet jeśli cena będzie wyższa o kilka procent. Da nam to gwarancję, że przed odbiorem będziemy mogli sprzęt obejrzeć i dopiero wtedy za niego zapłacić.
Większość sprzedawców oferuje również dostawę własnym transportem. Często taka dostawa jest bezpłatna. A dzięki niej mamy pewność, że towar jest przewożony prawidłowo.

Nasz serwis ciągle się rozwija, a ilość produktów, które prezentujemy wzrasta z każdym dniem. Więc nawet jeśli Państwo nie znaleźli u nas modelu, którego poszukujecie, to wystarczy się z nami skontaktować i postaramy się jak najszybciej dodać go do bazy.

Mamy nadzieję, że pomogliśmy przy wyborze produktu, z którego jesteście Państwo zadowoleni.